Firma

CeraTec

jest prężnie rozwijającą się firmą. CeraTec oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej oraz zabezpieczenia produkcji.

Nasze liczne doświadczenia, wyselekcjonowały kilkunastu najlepszych krajowych i zagranicznych producentów narzędzi. Zapewniając naszym Klientom szeroki i atrakcyjny asortyment dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe narzędzia pracy takie jak: Platforma B2B, E-sklep dają naszym klientom stały dostęp do naszych aktualnych stanów magazynowych co w znaczny sposób skraca czas realizacji zamówień.

W naszym E-sklepie oraz za pośrednictwem Newslettera nasi klienci są na bieżąco informowani o aktualnych promocjach, nowościach i produktach szczególnie przez nas polecanych. Wszystkie te czynniki powodują iż nasi klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną obsługę.

Ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań ma na celu podnoszenie jakości obsługi naszych klientów. Wdrażany System Zarządzania Jakością zgodny z PN-EN ISO 9001: 2001 sprzyja doskonaleniu naszych pracowników i poprawie świadczonych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z działem obsługi klienta naszej firmy w celu omówienia warunków współpracy.